Pravartu žinoti apie grynus pinigus keliaujant

atostogosKą pravartu žinoti apie grynus pinigus keliaujant, atostogaujant ir netik???

Visi esame su susidūrę su tuo, kad kartais, keliaujant ar atostogaujant galima pakliūti į košmariškas situacijas, kai padėti Jums gali tik grynieji pinigai. Nusprendėte pasinaudoti pinigų išėmimo bankomatu, o jis „prarijo“ jūsų kortelę. Ką daryti? Jūsų traukinys, kurio bilietą jau turite, išvyksta 8 val. ryto, o bankas pradeda dirbti tik nuo 9 val. Štai keletas mūsų patarimų Jums, padėsiančių išvengti keblių situacijų.

• Jei vežatės į kelionę grynuosius pinigus. Geriausia vežtis vietinės valiutos.

CURREXPRIME keityklų tinklas vienintelis Lietuvoje siūlo įsigyti 42 užsienio šalių valiutas. Šias valiutas, likusias po Jūsų kelionių maloniai nupirksime pritaikę kone palankiausius kursus rinkoje. Pas mus taip pat galėsite iškeisti kai kurių užsienio šalių monetas.

• Jei nerasite reikalingos valiutos, turėkite su savimi JAV dolerius. Tai patogiausia ir visur pripažįstama valiuta.

CURREXPRIME keityklų tinklo kiekvienas skyrius Jūsų patogumui yra aprūpintas smulkiomis JAV dolerių kupiūromis, kuriomis galėsite atsiskaityti už Jums reikalingas paslaugas ar pirkinius.

• Visuomet atsargai su savimi turėkite grynųjų pinigų. Net ir dideliais tempais tobulėjančios technologijos niekada neužtikrins 100 proc. patikimumo – bankomatai palaikomi elektra ir telefono signalu – dviem dalykais, kuriais negalima pasikliauti bet kur ir bet kada.

Bankomate naudojantis kreditine kortele bus nuskaičiuotas nemažas mokestis. Kortelė gali būti „praryta“, ar kitokiu būdu prarasta.

• Labai patogu, jei kreditinė banko kortelė yra kartu su kelionių draudimu, tačiau daugeliu atveju yra papildomų sąlygų, kurios atsitikusią nelaimę gali paversti nedraudiminiu įvykiu, todėl atidžiai pasidomėkite tomis sąlygomis ir apribojimais.

CURREXPRIME keityklų tinklas kaip alternatyvą siūlo galimybę visuose savo skyriuose be reikiamos valiutos įsigyti kelionių draudimą. Jus profesionaliai apdraus ir patars mūsų darbuotojai platinantys geriausius rinkoje tiek kainos tiek sąlygų atžvilgiu draudimo sprendimus.

• Pinigų deklaravimas dar vienas labai svarbus aspektas keliaujant. Kiekvienas asmuo, keliaujantis Europos Sąjungos ribose, pavyzdžiui, iš Lietuvos į Angliją, privalo deklaruoti gabenamą grynųjų pinigų sumą, viršijančią 10 000 EUR (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta). Jei grynieji pinigai gabenami ne eurais, jų suma nustatoma konvertuojant kitą valiutą pagal oficialų Lietuvos banko nustatytą tos dienos (kada gabenami grynieji pinigai) euro ir gabenamos valiutos kursą.

CURREXPRIME keityklų tinklas Jums paruošė informaciją apie būtinas deklaruoti sumas vykstant į pasirinktą šalį. Paspaudę šią nuorodą http://exchangelt.lt/language/lt/valiutos-2/ ir pasirinkę pageidaujamą valiutą, gausite norimą informaciją.

• Ir apskritai… dovanos stiprina draugystę, o gero draugo nenupirksi už jokius pinigus.

CURREXPRIME keityklų tinklo skyriuose galėsite įsigyti Lietuvos monetų kalyklos nukaldintų proginių-numizmatinių monetų, kurios puikiai reprezentuos mūsų šalį bet kuriame pasaulio kampelyje! O gal nustebinsite draugą originalia dovana – 1 USD naujų banknotų pakuote!

Gražių ir turiningų atostogų, bei nerūpestingų kelionių Jums linki CURREXPRIME kolektyvas !!!